40 urodziny jak zorganizowac
Imprezy, uroczystości

Jak zorganizować 40 urodziny? Jaka impreza na 40-stkę?

Czterdzieste urodziny wywołują ogrom emocji. Mogą być stresujące albo dołujące, że już się stoi jedną nogą w grobie… Dobrze więc byłoby spędzić te urodziny miło. W dzisiejszym artykule przedstawimy wam kilka pomysłów na świętowanie i jak zorganizować 40 urodziny.

Jaka impreza na 40-stkę?

Bliska ci osoba kończy za niedługo 40 lat? Trzeba to uczcić. Tylko jak? Niektóre osoby odczuwają presję związaną z organizacją imprezy, ponieważ żyją w przekonaniu, że urodziny muszą być niezapomniane. Najważniejszy jest komfort solenizanta, nie wyprawiaj mu hucznej imprezy z masą gości, jeżeli wiesz, że nie ucieszyłoby to jubilata. Ogranicza cię tylko wyobraźnia i budżet oczywiście. Jeśli chodzi o nietuzinkowe pomysły, to coraz bardziej popularne stają imprezy tematyczne. Możesz narzucić dress code gościom, a solenizantowi przygotować strój, tak by wszyscy bawili się w przebraniu. W jakim? Tutaj już możesz zaszaleć. Często organizowane są przyjęcia tematyczne związane z konkretnym serialem, czy w stylu halloween, ale równie dobrze, może to być po prostu motyw kolorystyczny! Innym ciekawym pomysłem może być impreza w stylu disco.

Jak zorganizować przyjęcie urodzinowe?

Jeśli planujesz huczną imprezę, warto zająć się imprezą kilka miesięcy wcześniej. Wynająć odpowiednio dużą salę, zaprosić gości, poinformować ich o ewentualnym dress-codzie. Warto też zaopatrzyć się w dekoracje lub zrobić je samemu. Pomyśl o atrakcjach na przyjęciu, czy wszystkie zabawy urodzinowe zorganizujesz sam, czy może wolisz wynająć wodzireja, który jak na weselach, poprowadzi całą zabawę. Jeśli zdecydujesz się działać sam, możesz zorganizować karaoke, kalambury, albo quiz z nagrodami. Niech gry będą spersonalizowane pod solenizanta!

Romantyczna kolacja – prezent dla drugiej połówki

Jeśli twój solenizant nie jest fanem szumnych imprez, a swój wolny czas woli spędzić w domu. Jeśli jubilatem jest twoja druga połówka, możesz zorganizować romantyczną kolację dla dwojga. Ugotować ulubiony posiłek drugiej połówki lub ugotować go razem, jeśli jest to sposób, w jaki lubicie spędzać czas. Możesz też wynająć profesjonalnego kucharza, który poprowadzi dla was warsztaty kulinarne.

Prezenty dla 40-latka

Pomysł na imprezę już jest, pozostał tylko jeden kłopot – prezent dla czterdziestolatka. Dobrą opcją będą tutaj prezenty spersonalizowane, może z grawerem. Pomyśl, czy jest coś, o czym solenizant zawsze marzył, ale nigdy tego nie zrobił. Możesz mu podarować voucher na skok ze spadochronem, jeśli jest fanem adrenaliny, sfinansować tatuaż w profesjonalnym studiu, jeśli o nim marzył, ale nigdy nie było okazji go zrobić.

Może solenizant ma specyficzne hobby, które pomogłoby wybrać ci najlepszy prezent? Zastanów się nad tym. Inną, trochę droższą propozycją na prezent jest wyjazd. Może to być wycieczka w góry, nad morze, a może po prostu do kurortu SPA.

Mamy nadzieję, że pomogliśmy chociaż trochę i teraz już wiesz, jak zorganizować 40 urodziny. Pamiętaj, że najważniejszy jest solenizant, nie wyprawiaj mu hucznej imprezy, jeśli nie masz pewności, że będzie z niej zadowolony. To jego święto i ten dzień powinien być dla niego jak najlepszy.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *